Керівник одного із найбільших черкаських ОСББ несподівано залишив посаду
- 27-04-2018, 17:58
- Черкаси та область / Війна РФ проти України
- опублікував Тетяна Стеценко
- 0
- 1812
Юрій Котолуп говорить: «Не можна зробити місто чи країну чистими і красивими, якщо килимок біля дверей квартири буде брудним»
Керівник одного із найбільших черкаських ОСББ - 300-квартирного будинку по вул. Гоголя, 221 залишив посаду, вклавши у «підшефний» будинок близько 800 тисяч гривень власних коштів.
- Я написав заяву про звільнення «за власним бажанням», відпрацював 2 тижні, після чого знову зібрав збори правління, аби нагадати його членам про необхідність сплачувати рахунки, тощо, з метою уникнути в будинку комунального колапсу, адже потрібно сплачувати комунальні платежі та виплачувати заробітну плату. Конкретної підстави для такого вчинку не було, якщо не брати до уваги мою зайнятість на підприємстві та намагання протягом півтора року налагодити нормальну роботу ОСББ, - констатує черкаський підприємець, засновник і власник компанії «Newton» Юрій Котолуп. – Я очолив ОСББ, на рахунку якого були лише борги, подекуди навіть труби стояли не ізольовані. За цей час я вклав у будинок 800 тисяч гривень власних коштів та 400 тисяч – залучених від ініціативних співвласників ОСББ. Крім того, місто частково профінансувало утеплення будинку, заміну вікон, ремонт ліфтів.
У будинку мешкає переважно інженерна інтелігенція, топ-менеджери черкаських підприємств, бізнесмени, судді, адвокати, прокурори.... Усі ці півтора року я прагнув створити комфортні умови для спільного проживання у будинку усіх його мешканців. Наскільки це у мене вийшло – оцінку дасть час. Довелося зачепити і незручні теми: самовільні забудови сходових кліток «битовками», техповерхів – лазнями та більярдами, відключати самовільно підключені до загальних лічильників квартири. Одним словом - боротися з самовільним використанням спільних ресурсів та площ ОСББ.
Взимку в нашому дворі снігу не було – я організовував людей для цієї роботи власним прикладом. Пропонував упорядкувати паркування автомобілів у дворі будинку, створивши стоянку над підземними гаражами, а також ландшафтний дизайн прибудинкової території – і навіть замовив проект… З «боями» міняв вхідні металеві двері та дерев’яні вікна під’їзду на більш сучасні, нові. Після проведеного теплоаудиту доводив мешканцям, що їм необхідно поміняти старі вікна в квартирах та утеплити балкони.
Я вдячний всім небайдужим мешканцям, які підтримували мої ініціативи по створенню комфортних умов проживання в будинку. І хочу сказати, що не можна зробити місто чистим і красивим, якщо килимок біля дверей квартири буде брудним. Доки ми не наведемо лад на своїх сходових клітках та балконах власних квартир, у нас не буде того рівня життя, на який, як ми думаємо, заслуговуємо.