Де на Черкащині є таємничі місця сили

Багато на нашій планеті є загадкових та чудодійних місць. До деяких з них треба добиратися довго й дорого. А деякі – зовсім поруч, але вони нам не дуже цікаві, бо вони ж тут, близько… Однак не для всіх. Хто вірить, тому – обов’язково допомагають.

Інтернет-видання Вісті Черкащини зібрало історії кількох таємничих місць нашої області.

Коржовий Кут − село, що за 23 кілометри від Умані

− Їздила недавно в Коржовий Кут − село, що за 23 кілометри від Умані. Довго вагалася, не вірила. А потім думаю: “Що втрачати? Хоч прокатаюся. А там, як Бог дасть”, − розповідає звенигородчанка Вікторія Барська, що довгий час потерпала від болю в суглобах. − Попрохала сина, аби завіз. Той погодився. Їхали досить довго, зважаючи на фактичну відсутність дороги: одні вибоїни. Щоправда, місцями, по селах можна знайти і добротний асфальт, але він швидко закінчується, змінюючись бездоріжжям. Врешті досягнули мети. Посиділа я на тих каменях. Читала молитви, всі що на думку приходили. Просила про зцілення. Врешті відчула, ніби з мене якась чорна хмара зійшла. З тих пір, а пройшло відтоді більше двох місяців, суглоби мене не турбують. Син же нічого не відчув, хоч теж сидів там, поруч зі мною. Каже, що це самонавіювання. Хай буде й самонавіювання, аби на користь.

На каменях у Коржовому Куті люди вбачають сліди Божої Матері та святого Миколая. Дехто розгледів там і слід немовляти. Цим слідам приписують цілющу силу. Кажуть, що паломники там зцілюються від багатьох хвороб, починаючи від безпліддя й закінчуючи цукровим діабетом та онкологічними утвореннями. Неподалік слідів є також джерело Божої Матері, теж цілюще.

Одним із найбільших місць сили Катеринопільщини краєзнавець Василь Яковенко вважає територію біля кайтанівського кам’яного бика

Одним із найбільших місць сили Катеринопільщини краєзнавець Василь Яковенко вважає територію біля кайтанівського кам’яного бика.

− Це наше древнє святилище, якому рівних нема. Тут надзвичайно містичне й таємниче місце. Адже древні абиде свої культові споруди не ставили. Тут по-особливому відчувається зв’язок із предками, космосом та природою, − каже Василь Максимович.

Для мене одним із найближчих місць сили є гуляйпільське джерело

Є особливе місце також у селі Гуляйполе.

− Для мене одним із найближчих місць сили є гуляйпільське джерело, − розповідає катеринопільська художниця, майстриня Галина Снігур. − Недаремно скількох людей туди так тягне. І це не лише чиста водичка. Це місце, де відпочиває душа, де поруч живе багато казкових сутностей – мавок, русалок. Однак їм там зараз не дуже комфортно, оскільки рука людини втрутилась у природний ландшафт. Бетонні сходи порушують первісну гармонію. Вважаю, що мавкам потрібно повернути те, що в них забрали. Усе навколо має бути зроблено виключно з природних матеріалів. Той, хто це зробить, заслужить благословення Небес.

Від себе можу додати: в усіх цих місцях велике різноманіття флори, дерев і трав. Тут справді особливо “глибоке” небо (можливо саме тому, що на природі починаєш його помічати) і особливі звуки (кумкання жаб, спів пташок), пахощі квітів та трав. Природа лікує! Поза сумнівами!

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Рада підприємців Черкащини вимагає втручання Президента у критичну ситуацію на ринку енергетики України
  2. Хто такий кредитний брокер
  3. На Черкащині укомплектовано майже 140 вакансій рибалок
  4. У Черкасах заарештовано двох рекетирів
  5. Як змінить Черкащину відкриття ринку землі?
  6. На Тальнівщині археологи розкопали трипільський посуд
  7. У Степанецькій ОТГ реалізують два екопроекти завдяки грантам
  8. У Черкасах зібрали перший врожай з насіння, що росло в повітрі
  9. Мліївська громада нагороджує свою обдаровану молодь
  10. У Черкасах зібрали перший врожай з насіння, що росло в повітрі
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ