Серійні убивці часто чинили з людьми так, як звикли чинити із тваринами, або Чому жорстокість проти тварин загрожує самим людям?

Серійні убивці часто чинили з людьми так, як звикли чинити із тваринами,  або Чому жорстокість проти тварин загрожує самим людям?Про це дізнавалися учасники унікальних тренінгів з протидії жорстокості до тварин, що 4-5 грудня відбулись у Черкасах.  Як  ефективно протидіяти злочинам щодо тварин, поліцію та зоозахисників навчали міжнародний фонд    Naturewatch Foundaton у співпраці з Марком Ренделлом, старшим офіцером поліції у відставці та директором громадської організації захисту тварин Hidden-In-Sight. 

- Жорстоке поводження із тваринами як правило є індикатором - і якщо «потягнути» за цю «ниточку», як правило, можна побачити набагато більшу проблему, - зазначив консультант NatureWatch Foundation (Великобританія) з питань добробуту тварин та гуманної освіти, керівник міжнародного проекту з гуманної освіти Олександр Богачик.

- Знущання над тваринами з боку дітей є одним із найважливіших ранніх індикаторів розладу поведінки, - зазначив детектив із Великої Британії, що  7 років займався розслідуванням злочинів, пов'язаних з тваринами, Марк Ренделл. - Загальновідомо, що багато серійних вбивць починали свій, залитий кров’ю, шлях, із жорстокості до тварин. Як, наприклад, дніпропетровські вбивці, що скоїли 21 відразливо вигадливий злочин, повторюючи на людях те, що спершу робили із тваринами. За дослідженням ФБР, 45% із 259 правопорушників, затриманих протягом 5 років за вчинення жорстокості проти тварин, пізніше були затримані за інші злочини.

У випадку жорстокого ставлення до тварини завжди треба дивитися ширше, бо це, як правило, пов’язане із жорстокістю до людей, - підкреслив Марк Ренделл.

За його словами, межі насильства часто досить розмиті. Незаконно  цілеспрямовано завдавати тварині будь-якої шкоди. І залишення  без їжі, води, притулку, ветеринарного лікування або не забезпечення чистим та безпечним середовищем тварини,  власником якої ви є - все це може трактуватися як форма насильства над твариною, як недогляд. Тому, загалом, правильним буде сказати, що, там де закінчується добробут, починається жорстокість.

Під час тренінгів як поліцейські, так і зоозахисники отримали інформацію, як протидіяти жорстокості, як можливо упереджувати такі факти та ефективно їх розслідувати. Черкаси стали дев’ятим містом України, де  відбувся тренінг проти жорстокості, який у нас пройшли майже 50 поліцейських та захисників тварин.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Чому варто придбати смартфон iPhone X
  2. Шахрайські дії чи рейдерське захоплення нерухомості у Монастирищі?
  3. У Черкасах на висоті третього поверху з’явиться таємничий старий корабель
  4. У Черкаському регіоні трійку лідерів очолили робітничі професії
  5. Новорічні майстер-класи відбулися у Черкасах
  6. На Черкащині з’явиться ще 9 належних ЦНАП
  7. Вибач Грето, ми друкуємо журнал! Проте ми не марнуємо ресурси дарма
  8. Кам’янська громада модернізує школу і стадіон у рамках урядової програми “Плюс 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів”
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
Цей фестиваль є одним з найжаданіших та найочікуваніших у Східній Європі. П’ять років поспіль Atlas Weekend щиро розкриває Читати далі
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ