Чим займаються ревізори і чи є для них робота на Черкащині?

наповнення бюджетуДнями своє професійне свято відзначали представники контрольно-ревізійної служби. Її головними завданнями є здійснення державного контролю щодо витрачання коштів і матеріальних цінностей, їх збереження, стану і достовірності бухгалтерського обліку та звітності у державних органах управління, державних фондах, бюджетних установах, а також на підприємствах і в організаціях, що отримують кошти з бюджетів всіх рівнів і державних валютних фондів.

Це означає, що працівники відомства стежать за тим, щоб державний бюджет використовувався за призначенням і тільки на виправдані потреби. Контрольно-ревізійна служба регулярно проводить перевірки, під час яких з'ясовується наскільки правильними були оприбуткування коштів, а також перевіряє діловодство служб, що відповідають за збереження і розподіл фінансів. До того ж, під наглядом контрольно-ревізійної служби знаходяться підприємства, що фінансуються державою. Саме для цього контрольно-ревізійна служба відвідує організації та проводить перевірки.

Однією з основних кваліфікаційних вимог для працевлаштування в контрольно-ревізійній службі є вища освіта фінансово-економічного спрямування. Отримати таку освіту можна і в Черкаських закладах вищої освіти.

Потреба в контрольно-ревізійних заходах постійно зростає. Це і визначає високу популярність професії в наш час. 

Так, від роботодавців Черкащини протягом 2019 року надійшло 19 вакансій інспекторів – ревізорів, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 14 вакансій. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила два календарні дні. 

У переважній більшості вакансії ревізорів надходили від  державних установ «Черкаський слідчий ізолятор», «Черкаська виправна колонія», ПТ «Ломбард Оскар», приватного підприємця Андрія Вороніна та ін.

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких у поточному році було 22 особи. На сьогоднішній день на обліку обласної служби зайнятості перебуває 10 таких безробітних.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становив від 4 до 7 тис. грн.

Довідково:

Після здобуття Україною незалежності постала потреба у  забезпеченні належного рівня державного фінансового контролю за станом управління та використанням ресурсів держави.  І у 1993 році було прийнято Закон України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні».

Указом Президента України від  27 серпня 2000 року № 1031 «Про заходи щодо підвищення ефективності контрольно-ревізійної роботи» Головному контрольно-ревізійному управлінню України надано статус центрального органу виконавчої влади.

Відповідно до Указу Президента України від 9 грудня 2010 року № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» Головне контрольно-ревізійне управління України реорганізовано в Державну фінансову інспекцію України (Держфінінспекцію).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 868 «Про утворення Державної аудиторської служби України» Держфінінспекцію реорганізовано в Державну аудиторську службу України (Держаудитслужбу).

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Червонослобідська ОТГ планує відкриття Університету третього віку та школи відповідального батьківства
  2. Співочий колектив Мокрокалигірської ОТГ став кращим в Україні
  3. Головного ветеринара Катеринопільщини звинувачують у тому, що вбив собаку
  4. Історія успіху канівчанки Марини Жук: від безробітної до бізнес-леді
  5. Близько 40 відсотків експорту з Черкащини спрямовано до ЄС
  6. У Матусівській громаді проводять роз’яснювальну роботу та перевіряють стан здоров’я літніх людей
  7. Кам’янська ОТГ ударними темпами розпочинає сезон ремонту доріг
  8. Мокрокалигірська ОТГ запланувала вирішити проблему питної води у громаді
  9. Жінка втратила роботу на Сході країни, що стало стартом до нового життя на Чорнобаївщині
  10. Мокрокалигірська ОТГ забезпечила землею усіх своїх учасників АТО
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
Цей фестиваль є одним з найжаданіших та найочікуваніших у Східній Європі. П’ять років поспіль Atlas Weekend щиро розкриває Читати далі
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ