Колектив ЧДТУ зустрівся з освітянами Шевченківської громади

Колектив ЧДТУ зустрівся з освітянами Шевченківської  громади12 березня, у Шевченківські дні та з нагоди 60-ї річниці від дня створення Черкаського державного технологічного університету колектив ЧДТУ завітав на батьківщину Великого Кобзаря, аби розповісти жителям громади про проєкт «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» та вшанувати пам'ять Тараса Шевченка. Враховуючи запровадження карантину,  колектив Черкаського державного технологічного університету переформатував традиційний Науковий пікнік, влаштувавши наукову зустріч з освітянами Шевченківської об’єднаної територіальної громади, дотримуючись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України. 

Символічно у 60-у річницю провідного технологічного закладу вищої освіти регіону, родина ЧДТУ вшанувала пам'ять Тараса Шевченка, поклавши квіти до пам’ятника Великому Кобзареві та на могилу його батька у селі Шевченкове. Також представники університету відвідали садибу Шевченків у Моринцях та поклали квіти на могилу матері Тараса Григоровича.

 Представників Черкаського державного технологічного університету гостинно вітали на батьківщині Великого Кобзаря голова Шевченківської сільської об’єднаної територіальної громади Сергій Смалько, директор опорного навчального закладу «Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Наталія Красюк та вчителі громади. Після знайомства з історією села та пізнавальної екскурсії навчальним закладом, науковці Черкаського державного технологічного університету продемонстрували освітянам унікальні розробки та винаходи, сучасне обладнання, заохотили взяти участь у цікавих дослідах, розповіли про напрями підготовки фахівців, запропонували роздатковий інформаційний матеріал. 

Познайомившись з багатогранними світами сучасних технічних галузей, за якими майбутнє нашої країни, представники Черкаського державного технологічного університету та освітяни Шевченківської громади зібралися в шкільній актовій залі, де ректор ЧДТУ Олег Григор розповів про започаткований університетом проект «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», який об’єднує представників влади, освіти, бізнесу, об’єднаних територіальних громад Черкаської області, державних установ, професійних спілок та громадськості.   

Окрім цього, Олег Олександрович наголосив на перевагах навчання в Черкаському державному технологічному університеті, на особливому статусі студентського самоврядування ЧДТУ, адже голова студентської ради саме ЧДТУ вже п’ятий рік поспіль очолює студентську раду при Черкаській облдержадміністрації. Під час зустрічі перед вчителями громади виступили декани факультетів, поінформувавши авдиторію про особливості навчання на кожному факультеті, широкий спектр можливостей  для студентів, співпрацю зі стейкхолдерами та відомими підприємствами, перспективи працевлаштування в успішних державних та приватних установах. 

Відтак, упродовж спілкування вчителів Шевченківської громади з ректором ЧДТУ Олегом Григором, адміністрацією вишу, деканами, завідувачами кафедр, професорами і доцентами освітяни обговорили перспективи співпраці, зокрема організації Наукового пікніка ЧДТУ та Уроків ЧДТУ для школярів громади після завершення карантину.

Візит на батьківщину Великого Кобзаря завершився підписанням договору про співпрацю Черкаського державного технологічного університету та Шевченківської сільської об’єднаної територіальної громади. Принагідно, ректор ЧДТУ Олег Григор вручив голові Шевченківської сільської ОТГ Сергію Смальку Подяку ЧДТУ за активну підтримку регіонального освітнього інформаційно-просвітницько-патріотичного проекту «Вчись, працюй, живи на Черкащині» та з нагоди 60-річчя Черкаського державного технологічного університету.

Цього дня Черкаський державний технологічний університет збагатився укладеними договорами з двома навчальними закладами Шевченківської громади – Опорним навчальним закладом «Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шевченківської сільської ради Звенигородського району (директор – Наталія Красюк) та Шевченківською спеціалізованою загальноосвітньою школою-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради (директор – Оксана Грицай). Відповідно до угоди про співпрацю, партнери докладатимуть максимум спільних зусиль задля ефективної реалізації та розвитку творчого й науково-дослідницького потенціалу молоді Черкащини, а також  розвитку економічного та культурологічного потенціалу Шевченківської громади.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Замовив убивство товариша: на Черкащині поліцейські провели спецоперацію, аби врятувати життя 54-річного чоловіка
  2. На Черкащині відкрили Алею пам'яті загиблих воїнів
  3. Аграрії Черкащини залучили 128 млн грн держпідтримки
  4. У Черкасах загадали жертв Голодомору
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ