У Чигиринській громаді відкрився ЦНАП
- 7-02-2021, 22:33
- Черкаси та область / Суспільство
- опублікував Наталка Петренко
- 0
- 913
4 лютого відбулося урочисте відкриття нового центру надання адміністративних послуг у Чигиринській громаді. Допомогу у створенні ЦНАП та шести віддалених робочих місць адміністраторів громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». У святковому відкритті ЦНАП взяв участь Олександр Скічко, голова Черкаської ОДА.
ЦНАП у Чигирині створено на заміщення ЦНАП РДА, отже він буде обслуговувати майже 30000 мешканців громади та району. В центральному офісі ЦНАП надається 257 послуг включно з найнеобхіднішими для мешканців. На віддалених робочих місцях, які створені у селах Галаганівка, Красносілля, Матвіївка, Стецівка, Суботів та Тіньки, адміністратори ЦНАП надають 154 послуги.
«Хочу подякувати нашим партнерам у втіленні цієї спільної місії – Програмі Європейського Союзу «U-LEAD з Європою», за підтримки якої на Черкащині створюється 29 ЦНАП. До кінця року ми плануємо відкрити ще 23 ЦНАП. Наше завдання, – щоб вони були в кожній територіальній громаді. Звісно, Черкаська ОДА сприятиме всім, чим може, але ініціатива, все ж, має йти безпосередньо від громад. Тож чекаємо зворотнього зв’язку від місцевої влади та депутатів», – закцентував Олександр Скічко, голова Черкаської ОДА.
Програма «U-LEAD з Європою» надала громаді інституційну допомогу по створенню системи доступу мешканців до якісних адмінпослуг. За підтримки Програми облаштовано основний офіс ЦНАП, включно з меблями та комп’ютерною технікою для 12 робочих місць. Також Програма надала меблі та техніку для трьох ВРМ.
Для автоматизації роботи у ЦНАП та ВРМ встановлено програмний комплекс для ЦНАП «Вулик», розроблений проектом EGOV4Ukraine в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Також, за підтримки Програми, у лютому 2021 року у ЦНАП буде встановлено систему керування електронною чергою. Всі працівники пройшли навчання по підвищенню кваліфікації, розроблене українськими та шведськими експертами.
Приміщення ЦНАП відремонтовано громадою відповідно до дизайн-проєкту, розробленого архітектором Програми. На виконання ремонтно-будівельних робіт приміщення ЦНАП з бюджету громади було витрачено 845 тисяч гривень, та ще 120 тисяч гривень на ремонтні роботи приміщень трьох віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП. Всі точки доступу до послуг у громаді облаштовані для людей з інвалідністю.