ПРООН та МОП запускають спільний пілотний проєкт для розширення економічних можливостей жінок

Ініціатива має на меті підтримати жінок-підприємниць у період відновлення України від наслідків пандемії.

Розширення економічних можливостей жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні спільно з Міжнародною організацією праці (МОП) презентували новий спільний пілотний проєкт «Розширення економічних можливостей жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні».

Проєкт покликаний сприяти сталому відновленню рівня життя населення України, яке зазнало негативних наслідків пандемії COVID-19, зокрема через розширення економічних можливостей жінок шляхом вдосконалення відповідних інституційних механізмів та створення умов для покращення матеріального становища жінок. Проєкт впроваджуватиметься у двох цільових регіонах – Рівненській та Сумській областях.

Відкриваючи презентацію спільного пілотного проєкту, Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева зазначила, що він націлений на усунення прогалин, які виявила пандемія, а також на підтримку вразливих груп.

«Сприяння розширенню економічних можливостей жінок – це надзвичайно важливий крок, що наближає нас до гендерної рівності, – зазначила пані Ґерчева. – Я переконана, що цей проєкт стане початком чудового партнерства, сприяючи рівним економічним можливостям та підтримці економічної стійкості жінок – попри складні виклики, які спровокувала нинішня криза».

Директор Бюро МОП у країнах Центральної та Східної Європи Маркус Пілгрім зазначив, що доступ до ринку праці є ключовим питанням в Україні, адже 36 % жінок віком від 15 до 64 років непрацевлаштовані.

«Пандемія загострила існуючі проблеми в сфері працевлаштування в Україні, – зазначив пан Пілгрім. – У період кризи підприємництво є важливою та подекуди єдиною можливістю для жінок вирватися з бідності, а також може сприяти загальному покращенню ситуації на ринку праці в таких сферах, як гідне працевлаштування, забезпечення гендерної рівності та економічне розширення можливостей жінок».

Під час презентації спільної ініціативи керівник програми ПРООН із розвитку регіонів Мустафа Саіт-Аметов та фахівчиня з розвитку підприємництва та створення робочих місць із Бюро МОП у країнах Центральної та Східної Європи Юдіт Донгус пояснили ключові завдання спільного пілотного проєкту.

«Цей проєкт стосується передусім просування цінностей гендерної рівності та розширення можливостей жінок на всіх рівнях – національному, регіональному та місцевому, – сказав пан Саіт-Аметов. – Загалом проєкт покликаний сприяти сталому відновленню рівня життя населення, яке зазнало негативних наслідків кризи COVID-19 в Україні».

В цілому, спільний проєкт передбачає заходи за чотирма напрямками та кілька додаткових заходів, які охоплюють цю тему на макро-, мезо- та мікрорівнях. Окрім запланованих заходів із просування діалогу для забезпечення інклюзивної політики, чотири місцеві громади та два бізнес-об’єднання отримають допомогу для зміцнення бізнесів, якими керують жінки.

Пані Донгус зазначила, що в межах проєкту сто жінок у цільових областях зможуть пройти тренінги для поглиблення своїх підприємницьких навичок, зокрема використовуючи практики найбільших міжнародних програм із розвитку підприємництва.

«Ми очікуємо, що сто учасниць створять 60 перспективних бізнес-планів, – зазначила вона. – Згодом 25 жінок-підприємниць зможуть отримати менторську підтримку для реалізації своїх бізнес-планів. Окрім того, у пілотних регіонах було відібрано 25 мікро-, малих та середніх бізнесів, які пройдуть тренінги для опанування інструментів Інтернет-торгівлі. Завдяки доступу до Інтернет-ринків, ці бізнеси стануть стійкішими».

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. У Смілі рятувальники дістали з резервуару з водою дитину, чоловіка та собаку (фото)
  2. У Черкасах відбувся конкурс-виставка «Великодній дивосвіт» (фото)
  3. У Черкасах викрито двох зловмисників, які здійснили крадіжку в особливо великих розмірах
  4. Українські видавництва представили понад 650 новинок до Книжкового Арсеналу
  5. У Кам’янці міжнародна компанія залучає школярів до громадської активності
  6. Они выбирают покер и джаз: топ-5 увлечений киевлян
  7. На Золотоніщині селянин незаконно зрубав п’ять кленів, йому загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі
  8. У Черкасах просто на вулиці пограбували перехожого
  9. У Черкасах відкрили відділ ДБР (фото)
  10. «Люди Зони» — відбудеться прем’єра документального проєкту про Чорнобиль
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Krechet випускає кліп на трек «Засинай»
Krechet випускає кліп на трек «Засинай»
Ідея відео – відображення настрою сучасного суспільства: безкарність, несправедливість, відірваність влади від народу. В Читати далі
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Вражаючою новиною поділилася 35-річна українська співачка Тіна Кароль. Народна артистка України запостила публікацію в Instagram, Читати далі
Star Media розпочала зйомки фільму «Я, "Побєда" і Берлін» за романом Скрябіна
Star Media розпочала зйомки фільму «Я,
Зйомки відбуватимуться у Києві, Львові та Берліні. Star Media розпочала зйомки фільму «Я, "Побєда" і Берлін» за Читати далі
Катя Осадча показала, як займається падлбордінгом (фото)
Катя Осадча показала, як займається падлбордінгом (фото)
Популярна українська телеведуча Катерина Осадча разом з чоловіком і синами вже кілька днів відпочиває в сонячній Туреччині. Зірка Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ