Золотоніська гімназистка отримала 200 балів на ЗНО
- 22-06-2021, 08:21
- Черкаси та область / Війна РФ проти України
- опублікував Тетяна Стеценко
- 0
- 2258
За підсумками перевірки зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови Черкащина має перших чотирьох учнів, які отримали максимальну оцінку − 200 балів. Серед них − випускниця гімназії ім. С. Д. Скляренка Софія Грязон.
Дівчина охоче розповіла місцевим виданням про свій шлях до успіху та бурхливі емоції, які викликав результат.
− Англійську мову вивчаю з першого класу, окрім навчального курсу, додатково займалася з репетитором Майєю Зуєвою, − каже Софія. – Була учасницею багатьох олімпіад з іноземної. Два роки тому здобула перемогу на обласному етапі.
Після тестування золотоніська випускниця перевіряла правильність своїх відповідей, але різні джерела давали неоднакові твердження. Тому впевненою на 100 відсотків щодо найвищого балу бути не могла. Найбільше переймалася за останнє завдання – твір, який перевіряє викладач. Навіть у випадку бездоганної граматики, може зняти бал, до прикладу, за змістовий виклад теми. А ще, як розповідає Софія, ввижалося, що не в ту клітку поставила плюс.
− Результату чекала до півночі, − знову перейнялася переживаннями дівчина. – Однак зайти на сайт не могла – він висів. Це закономірно, адже в очікуванні були всі, хто здавав англійську мову. Ці хвилини здавалися вічністю. Навіть закрила долонею монітор. І тут раптово висвітилося 200! З радості я почала кричати. Та так голосно, що не те, що маму з татом у сусідній кімнаті розбудила, а, певно, й сусідів, бо чутно було й на вулиці. Батьки теж несказанно зраділи. Від наших емоцій почала гавкати й собачка Бусінка. Вона нічого не розуміла, але підтримувала нашу компанію. Це такий адреналін! Ще годин зо дві я не могла заснути.
Бабуся Софії − Валентина Григорівна − викладала англійську мову у школі №6. Вона знала 5 мов. Досконало володіла англійською та французькою, читала книги мовою оригіналу. Тому, вважає дівчина, лінгвістичні задатки їй передалися від неї.
Софія Грязон мріє навчатися у Києві, вступити на державну форму навчання в один зі столичних вузів на економічний факультет.
− Чому з такими ґрунтовними знаннями іноземної не обрала закордонний заклад? – перепитує. − Багато бувала за кордоном, подорожувала. Можливо, після бакалаврату і продовжу навчання за межами рідної країни, але наразі маю бажання вчитися в Україні.