В уманській школі подорожували до джерел історії
- 4-03-2015, 08:10
- Черкаси та область / Війна РФ проти України
- опублікував Віктор Мельник
- 0
- 998
У рамках проекту «Умань - моя маленька Батьківщина» в уманській загальноосвітній школі №1 наприкінці лютого 2015 року відбулося незвичайне свято «Подорож до джерел історії» із презентацією книг Владислава Давидюка «Історія уманських вулиць» та з творчим звітом шкільного гуртка «Пам’ять», яким керує вчитель світової літератури Балакіна Р.В. Про це «Новини Черкас» дізналися в Уманській міськраді.
Щиро, з особливою теплотою господарі свята приймали гостей: завідуючу методичним кабінетом відділу освіти Уманської міської ради Трохименко І.М., в.о. начальника архівного відділу Найкус О.О., директора Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» Мельничука О.В., наукового співробітника Уманського краєзнавчого музею Давидюка В.М., завідуючу музеєм освіти Лисогору В.В., кандидата географічних наук, доцента Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, випускника школи Ситника О.І., викладачів школи мистецтв, правнучок відомого лікаря Гельмана Й.О., Покрасову О.Г. та Імас Є.Г.
Подорож до джерел історії розпочалася розповіддю Владислава Давидюка про вулицю Садову, на якій розміщується школа №1. Багато нового і цікавого дізналися присутні в залі про вулицю, її архітектурне обличчя, людські долі. Це була захоплююча бесіда з читачами, у якій автор розкрив багато таємниць в історії рідного краю.
Пошуковці, члени гуртка «Пам’ять», звітували про роботу, яку провели, готуючись до свята та 100-річного ювілею школи.
Приємними подарунками на святі стали виступи танцювальних колективів учнів 5,6 класів (керівник Грошовик І.С.), співочого ансамблю «Уманчаночки» (керівник Коломієць Т.І.).
На завершення цього чудового свята виступила з подякою адміністрації школи та організаторам заходу завідуюча міським методичним кабінетом Трохименко І.М., відзначивши високий рівень підготовки заходу, копітку роботу вчительського та учнівського колективу у напрямку збереження історичної пам’яті, прищеплення любові до батьківського дому, школи, вулиці, міста, рідної України.