Відзначено переможниць міського конкурсу «Смілянська пані»
- 8-03-2015, 18:19
- Черкаси та область / Війна РФ проти України
- опублікував Віктор Мельник
- 0
- 1241
Конкурс “Смілянська пані” з нагоди Міжнародного жіночого дня відбувся вже втретє за ініціативи відділу культури виконавчого комітету міської ради. Перед його організаторами та журі стояло складне завдання – визначити найкращих серед великої кількості прекрасних смілянок.
Урочиста церемонія нагородження відбулася 6 березня у міському будинку культури. Талановитих, чарівних, розумних, креативних жінок, які живуть і плідно працюють у Смілі, від міської влади привітав перший заступник міського голови Юрій Студанс, пише Сміла.
Найкращі побажання від чоловіків супроводжувалися нагородженням жінок, які удостоєні звання «Смілянська пані». Конкурс передбачав п’ять номінацій.
Переможницями конкурсу стали у номінаціях:
«Жінка –керівник» – Ганна Литвин – головний лікар Смілянської міської лікарні №2; Наталія Сергєєва, голова об’єднання співвласників житлових будинків «ДАНА» ти «СИГНАЛ»; Алла Коваленко, завідувач дошкільного навчального закладу №23».
«Жінка-краща за професією» – Лілія Заруба, вчитель хімії загальноосвітньої школи !-III ступенів №11;
«Жінка-перспектива» – Ірина Бородій, керівник зразкових художніх колективів Будинку дитячої та юнацької творчості: гурту «Коляда» та фольклорного ансамблю «Придніпряни»;
«Жінка–меценат» – Світлана Стороженко, приватний підприємець, директор мережі магазинів «Люкс».
«Жінка-громадський діяч» – Тетяна Ганжа, голова міської профспілкової організації працівників охорони здоров’я; Тетяна Дібрівка, голова профспілкової організації Шевченківської дистанції сигналізації та зв’язку;
«Жінка–берегиня» – Тетяна Пристайлова, «Мати–героїня», яка виховала 8 дітей, тренер–викладач з веслування дитячо-юнацької спортивної школи «Локомотив».
Володаркам почесного титулу вручили сертифікати та символічні статуетки.
Жінок, яких цього дня запрошували на сцену, добре знають і шанують у рідному місті. До них прийшло визнання за певні досягнення в праці та громадському житті. Для цих жінок звання Смілянська пані – це вияв глибокої поваги та визнання, а для інших смілянок – стимул для подальших життєвих досягнень.