Смілянська фабрика морозива «Ажур» під загрозою знищення
- 18-05-2015, 17:42
- Черкаси та область / Економіка
- опублікував Тетяна Стеценко
- 0
- 1486
З проханням допомогти врятувати місцевий філіал фабрики морозива «Ажур» від знищення його як підприємства в цілому до керівництва міста, області та депутата Верховної Ради, а також до усіх небайдужих звертається Іван Далібожак на своїй сторінці у Facebook. Адже без роботи залишаються більше 1100 працівників, а місто втрачає значні надходження до бюджету через закриття підприємства.
Іван Далібожак – колишній заступник міського голови з питань економічного розвитку (2006-2010 рр).
«До уваги чиновників всіх рівнів, депутатів всіх рівнів. Всім кому не байдужа доля Cміли (колишнього промислового регіону, нажаль) персонально: Рудику С.Я. – народному депутату України, Ткаченку Ю.О. – голові черкаської ОДА, Березаню Я.Г. – в.о. міського голови Сміли. А також всім бажаючи стати кандидатом на посаду міського голови.
В понеділок 18 травня (за повідомленням директора) можуть зняти охорону фабрики морозива “Ажур”. Коли зняли охорону в торговому домі «Ажур» в Черкасах тоді там знищили всю техніку і повиймали склопакети.
Смілянська фабрика виставлена на продаж, вона належить Нацбанку за непогашені кредити. Є маленька надія що підприємство куплять в цілому, тоді можливо воно запрацює. Але якщо продаватимуть частинами воно зникне. Є ідеальний вихід, залишити його в державній власності (адже Нацбанк державний), платники податків в Україні вже, по факту, націоналізували підприємство. Треба лише прийняти рішення на рівні керівництва держави.
На фабриці встановлене одне з найкращих обладнань в Європі (знос обладнання лише 5%). Продукцію поставляли в Ізраїль, Казахстан, Росію. Колектив готовий працювати як ДП.
Підприємство прибуткове, його арештували за борги банку Курченка «Брокбізнесбанку»", за борги в інших галузях. Прошу всіх проаналізувати, це 1150 робочих місць, а саме це більше ніж 600 000 гривень щомісячно лише прибуткового податку в місцевий бюджет. Хіба ці кошти будуть лишніми для освіти медицини культури? Робіть щось, бо нащадки на не пробачать».