КСН «Дніпровський» сплів рекордну – тридцять другу - маскувальну сітку
- 19-07-2015, 00:04
- Черкаси та область / Війна РФ проти України
- опублікував Віктор Мельник
- 0
- 1049
Жоден із КСН міста так не допомагає нашим бійцям у АТО, - констатують волонтерські організації, що працюють для АТО.
- Цей КСН дійсно є взірцем самоорганізації громади,– констатує координатор громадської організації «Наш батальйон» Ірина Сенченко. - Прикладом того, як люди можуть об’єднатись і ефективно діяти не лише задля свого мікрорайону, але й для всієї країни. Закінчуючи один проект для АТО, вони уже починають інший. І це безцінно – на фоні загального зниження ентузіазму людей у допомозі нашим військовим. Хоча сьогодні потреб більше, ніж досить – починаючи із продуктів і найелементарніших речей для побуту – і закінчуючи літньою формою, виробництво якої ми наразі збираємося налагодити. Самих лише маскувальних сіток на сьогодні нам замовлено 170 – і ми вже змушені відмовляти нашим хлопцям, які чи не щодня дають нові замовлення. Якщо раніше на зібрані кошти ми могли купувати тепловізори, то сьогодні допомога упала в рази. У «Нашому батальйоні» залишився тільки основний склад волонтерів – ті лідери, із яких починався волонтерський рух у Черкасах.
За словами ініціаторів створення у мікрорайоні «Дніпровський» конвеєра на допомогу військовим - депутата Черкаської міськради Олега Кашка та голови КСН «Дніпровський» Любові Здоровенко - сьогодні активісти мікрорайону, закінчивши 30 маскувальних сіток, розпочали виробництво сіток нового типу. Ці сітки – блакитного кольору, призначені для маскування патрульних катерів берегової охорони у Маріуполі. Їх буквально за кілька днів сплели уже дві – а КСН має ексклюзивне замовлення на плетіння загалом 20 таких сіток.
Відтак, сьогодні КСН «Дніпровський» критично потребує робочих рук. Вкрай необхідні і компоненти для виробництва сумішей у тубах (сало та часник, лимон та мед, імбир та горіхи). А також – старі шкіряні вироби (для виробництва тактичних рукавичок), резинка та тканина (для пошиття нижньої білизни та шортів, які тут виготовляють ледь не у промислових масштабах). Потрібні і книги та відносно свіжі газети, які КСН нещодавно теж почав відправляти до АТО – і яких, як виявилося, наші хлопці із нетерпінням чекають. Все це приймають за адресою вул. Подолинського, 13 (телефони КСН - (0472) 73-23-20, 56-97-00).