Фахівців базових центрів зайнятості навчали техніці пошуку роботи
- 22-06-2017, 14:14
- Черкаси та область / Суспільство
- опублікував Віктор Мельник
- 0
- 916
Черкаським обласним центром зайнятості було організовано навчання для фахівців з профорієнтації за темою: «Організація та проведення семінарів для безробітних, в тому числі з техніки пошуку роботи». Спеціалісти були поділені на дві підгрупи для ефективної роботи у форматі тренінгу. Перша підгрупа навчалася на базі обласного центру зайнятості 15 червня 2017 року, друга ж підгрупа – на базі Уманського міського центру зайнятості 20 червня поточного року.
Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у відділі організації профорієнтації Черкаського ОЦЗ.
Відкривав обидві частини навчального семінару Григорій Дендемарченко – директор Черкаського обласного центру зайнятості, який зазначив: «Професійна орієнтація в діяльності служби зайнятості відіграє надзвичайно важливу роль у сприянні працевлаштуванню і є вагомим чинником, що впливає на формування, збереження та розвиток трудового потенціалу країни. Саме профорієнтаційна робота передбачає реалізацію системи заходів, спрямованих на активізацію професійного самовизначення, мотивацію до зайнятості та якісний підбір кадрів». Крім того директор наголосив, на активному впровадженні сучасних форм роботи, які сприяють упередженню безробіття, в тому числі серед молоді.
Під час зустрічей присутні обговорювали питання організації та проведення семінарів для клієнтів служби зайнятості, в тому числі, з техніки пошуку роботи. Ці семінари – один з найпродуктивніших засобів з активізації зусиль безробітних щодо їх самостійних дій з приводу працевлаштування, а сучасний ринок праці, вимагає нових підходів та інструментів у проведенні даних заходів. Тому основною метою проведення даного навчання — допомогти кожному присутньому фахівцю оволодіти ефективними прийомами та методами проведення семінарів, тренінгів для клієнтів служби зайнятості, з ціллю пошуку ними роботи в найкоротші терміни.
Заняття будувалися за тематикою, яка поетапно спрямовувала кожного слухача до застосування дієвих кроків на шляху професійної реалізації і складалося з двох основних теоретичних блоків та відпрацювання інтерактивного інструментарію, який фахівці можуть використовувати у своїй практиці.
У ході заходів були розглянуті питання: особливості навчання дорослого населення; види та способи використання практичних вправ під час проведення профорієнтаційних семінарів; застосування під час проведення семінарів сучасних інформаційних технологій.
На завершення навчання його учасники пройшли перевірку знань за вивченим матеріалом та мали змогу поставити конкретні питання, що виникли у ході роботи, отримати на них відповіді та визначити шляхи досягнення кращого результату в своїй професійній діяльності.