Нардеп Бобов причетний до справи про вбивство журналіста Сергієнка, - Ігор Луценко (відео)
- 16-11-2017, 21:04
- Черкаси та область / Головне / Кримінал / Політики
- опублікував Тетяна Стеценко
- 0
- 1894
Група активістів на чолі з народним депутатом Ігорем Луценком вимагає публічно надати результати розслідування вбивства черкаського журналіста Василя Сергієнка. Зокрема, вони акцентують на причетності до вбивства депутата Верховної Ради Геннадія Бобова ("Відродження").
Про це вони заявили під час брифінгу в прес-центрі Верховної Ради України, повідомляють Українські новини.
"Вчора ми отримали 5 подань на народних депутатів щодо дозволу ВР на притягнення їх до кримінальної відповідальності. Але там не було прізвища Геннадія Бобова. На нього у ВР вже надходило один раз подання. Потім воно екстраординарним шляхом було відкликано. Зараз ми всі чекаємо, що буде далі, оскільки ті звинувачення, які ми зараз чуємо в ЗМІ, ті свідчення, які ми чуємо від свідків його злочинів, - штовхають нас поставити запитання перед Генпрокурором Юрієм Луценком, коли все-таки буде прийнято щодо нього рішенння. Я хочу зараз надати слово активістам, які вболівають за цю справу, справу з розслідування вбивства Сергієнка, до якого, звичайно, Бобов причетний", - заявив нардеп ("Батьківщина") Ігор Луценко.
Брифінг активістів у Верховній Раді
Під час брифінгу активіст Олег Собченко надав фотокопії доказів причетності нардепа до злочину.
За його словами, автомобіль, на якому відвезли Сергієнка, зважаючи на номерні знаки, належить родині Геннадія Бобова.
Також Собченко надав дані телефонних переговорів Бобова, які свідчать про те, що депутат дуже тісно спілкувався з усіма виконавцями, причетними до вбивства журналіста.
Нагадаємо, раніше Генпрокуратура вже готувала подання про зняття депутатської недоторканності з Геннадія Бобова. Однак, за словами Ігоря Луценка, воно було дивним чином відкликано.
Крім того, у травні 2017 року був затриманий колишній начальник охорони Геннадія Бобова В. Мельник, який підозрюється в організації вбивства Василя Сергієнка. До цього Мельник 2 роки переховувався від правосуддя.
Практично відразу після затримання, апеляційний суд Черкаської області намагався відпустити Мельника з-під варти, однак активісти заблокували зал суду і йому було оголошено нову підозру.