Золотоніщина візьме участь в польсько-українському проекті
- 5-11-2014, 20:29
- Черкаси та область / Громадські організації
- опублікував Тетяна Стеценко
- 0
- 1230
Нещодавно у залi засiдань Золотонiської районної ради вiдбулася зустріч з керівниками спільного польсько-українського проекту «Суспільний капітал для місцевого самоврядування. Клуби громадського діалогу в регіонах», а зокрема із заступником директора Щецинського регіонального центру Фундації розвитку місцевої демократії Пшемиславом Фенрихом та координаторами проекту з української сторони, – повідомляє “Золотоноша онлайн”.
Участь в заході взяли заступник голови Золотоніської райдержадміністрації Андрій Ляпкало, голова районної ради Валерій Саранча, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації в районі.
– Метою даного проекту є активізація конструктивного діалогу в громадах міст різних регіонів України з питань реформи місцевого самоврядування, привернення уваги різноманітних суспільних, професійних груп мешканців до обговорення питань життя їхніх міст, спонукання до участі в розробці принципів і конкретних документів, які визначатимуть життя територіальних громад в Україні, – зазначив пан Пшемислав, звертаючись до присутніх.
Учасники зустрічі переглянули наявні на сьогодні напрацювання нормативної бази реформи, після чого відбулась модерована дискусія з означеного питання. Ключові пропозиції, проблеми, висловлені учасниками, згодом узагальняться з подальшим представленням розробникам нормативно-правової бази реформи та широкій громадськості.
Пшемислав Фенрих зауважив, що було б доречно створити у нашому регіонів Клуб громадського діалогу як неформальний майданчик для обговорення нагальних проблем мешканців, інструмент налагодження конструктивного спілкування та пошуку найефективніших відповідей на питання, що стоять перед громадою. Це також було б одним із результатів представленого ним спільного польсько-українського проекту.
– Сподіваємося, що участь Золотоніщини в реалізації проекту сприятиме і появі нових ідей для розвитку міжнародної співпраці міста та нових цікавих контактів, – зазначила у підсумку координатор проекту з української сторони Оксана Колісник.